Turnuva Kayıt

ALANYA FISHING TOURNAMENT 2019

Adına katıldığınız dernek, klüp, takım vb. var ise giriniz. Bireysel olarak katılacak olan sporcular bir takım ismi belirlemelidir.
* 18 Yaş altı katılmak isteyen yarışmacılarımız katılımcı formlarının doldurulmasından sonra velileri tarafından doldurulacak imzalı izin dilekçesini yarışma koordinatörlerine göndermek zorundadır.Başvuru yapan yarışmacılarımızın velileri telefon ile aranarak onayları teyit ettirilecektir.
Seçiminiz kesinlikle 3.kişi ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır
Turnuva süresince her yarışmacı istediği kadar kamış, makine ve yedek takımı yanında hazır bulundurmakta serbesttir. Ancak yukarıda belirtilenler dışında kullanılacak olan makine ve kamışlar saha hakemlerine bildirilip kayıt edildikten sonra kullanılabilinir.
18 yaş altı yarışmacılarımız velilerinden imzalı izin belgesi alarak yarışmamıza katılabilirler. Veli izinleri ilgili veli aranarak teyit ettirilecektir.
- Bu formu her takım üyesi ayrı ayrı olacak şekilde dolduracaktır. Yukarıdaki bilgilerde eksikliği bulunan yarışmacıların başvuruları kabul edilmeyecektir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. Katılım formu onaylanan adaylar Yarışma Katılım Bağış Bedeli olan 250₺ (ikiyüzelli türk lirası)'nı kendilerine e-posta ile bildirilecek dernek hesap numaralarına yatırdıktan sonra asil listeye girmeye hak kazanacaklardır. Asıl yarışmacı listesi web sitemizde KATILIMCI LİSTESİ sayfasında yayımlanacak ve günlük olarak güncellenecektir. Son başvuru 07 Kasım Cuma günü Saat:15:00 olup bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.